T415 PREMIUM ÇİZİK GİDERİCİ KALIN PASTA 532 ML

Profesyonel Çizik Alıcı Kalın Pasta


Boyahanelere özel Turtlewax marka boya tamir. Polisaj makinesi ile mükemmel sonuçlar.( el ile uygulama içinde uygundur.)  Özellikle siyah renkli araçlar için hızlı bir düzeltme sağlar. Hafif ve orta şiddette çizikler, korozyon, hareler,ve hologram  (leke) semptomlarını giderir. Güneşte gözüken dairesel tüm çizikleri hızla giderir. 1000-1500 grit zımpara izlerini etkin bir şekilde alır. Siyah renk boyada daha etkin bir derinlik sağlar.
Polisaj makinesi ile sünger ya da yün cilalama petleri ile kullanılır.; temizleme ve parlatma işleminden sonra, GP-301 veya GP-401, çok iyi ve uzun ömürlü bir bakımın tamamlayıcısı olacaktır.

Her türlü boya için uygundur. Silikon ve parafin içermez.

Fiziksel özellikler

Viskoz beyaz emülsiyon, boyaya zarar vermez; profesyonel ürün, cila makinesi ile.
Silikon ve cila içermez.

 


KULLANIM BİLGİSİ
(Elle)

Temiz aracın üzerine az miktarda ürünü dökerek nemli bir üstübü yardımı ile baskı uygulayarak ileri geri hareketlerle çizik yok olana kadar uygulayınız.  Daha sonra kuru pamuklu veya mikrofiber bez ile temizleyiniz.

(Makine ile)

Temiz araç üzerine veya uygulama pedine bir miktar ürünü dükünüz. 1750 devir ile ürünü nemlendirerek kullanınız, boyanın aşırı ısınmasına dikkat ediniz.  Kalan ürünü temiz ve hav bırakmayan bez ile temizleyiniz. 1500 zımpara çiziklerini yok eder. İhtiyaç duyulması halinde t-147 Polising Compaund (Hare Giderici Cila) kullanınız.BARKOD  0074660014158KOLİ ADEDİ 6

TURTLE WAX RUBBING COMPOUND

Satış Noktaları
left Önce 
 
 
 
 
right Öncesi 
left Sonrası
right Önce