T-465R TURTLE WAX ICE PASTA CİLA 227 GR

 

 

Mükemmel parlaklık ve berraklık sağlar.Kolay uygulanabilir formülü ile güneş ışığında bile hiçbir iz bırakmaz.

İce paste wax yeni akıllı kalkan teknolojisi ve özel olarak formüle edilmiş sentetik polimer içeriği ile aracınızın yüzeyinde görünmez bir bariyer oluşturur ve mükemmel bir koruma sağlar. Son derece gelişmiş formülü UV ışınlarına karşı koruma sağlar, renk solmasını önler ve uzun süren mükemmel parlaklık sağlar. Araç dışı plastik yüzeyler, krom kapılar , farlar ve lensler için kullanılabilir.

Akıllı Kalkan Teknolojisi: Tw Ice ile geliştirilen bu yeni renk koruma sistemi, mükemmel parlaklık ile birlikte uzun süren elmas ışıltısı için gerekli olan korumayı sağlar.

KULLANIM BİLGİSİ: Aracınızı yıkayın ve kurulayın. Uygulama süngerini su ile nemlendirin. Ürünü belli bir alan üzerine ince bir şekilde sürün. Ardından kurumaya bırakın. Microfiber bez ile parlatın. Uygulamayı bitirmek ve mükemmel parlaklığı saplamak için mikrofiber bezin bir yüzünü kullanın. Ardından mikrofiber bezin diğer yüzeyi ile parlaklık işlemini sonlandırın.

 

NotIsıdan ve ateşten koruyunuz. Petrol özü içerir. Baskılı plastik üzerinde kullanmayınız. Göz ile teması halinde 15 dakika boyunca su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

 

UYARILAR: Yanıcıdır. Gözde tahrişe neden olabilir.

 BARKOD 0074660304655

KOLİ ADEDİ 6

TURTLE WAX ICE PASTE WAX

Satış Noktaları
left Önce 
 
 
 
 
right Öncesi 
left Sonrası
right Önce