T-3KT TURTLE WAX SİYAH ARAÇ BAKIM SETİ JET BLACK

TANIMI Siyah Araç Bakım Kiti


ÜRÜN BİLGİSİ  Siyah renk aracınız için çok önemlidir. Turtle Wax uzmanları bu kiti aracınız bakımı yanı sıra hiçbir iz bırakmaksızın aracınızın orijinal ıslak, zengin, simsiyah renginden üst düzey performans almanız için geliştirdi. Bu kit aracınızın soluk, donuk, grimsi rengini canlandırır, parlatır ve aracınızı bir nevi sıfır haline getirir.


KULLANIM BİLGİSİ

Aracınızı yıkayıp kurulayınız. Uygulamadan önce aracınız soğuk olmalıdır. Direkt güneş ışığı altında uygulamayınız. Not: Elleriniz hassas ise eldiven kullanınız.

Adım 1: Aracınızın yüzeyine Turtle Wax temizleyiciyi uygulayınız. İleri-geri hareketlerde temizlik işlemini sürdürünüz. Kurumasını bekleyiniz. Ardından Siyah Sprey Detailer ürününü mikrofiber bez yada havlu ile uygulayınız. Aracınızın tamamına bu işlemi yaparak 1. Adımı tamamlayınız.

Adım 2: İleri geri hareketlerle Siyah carnauba cila ürününü uygulayınız, kurumasını bekleyiniz. Ardından Siyah Sprey Detailer ürününü microfiber bez yardımı ile cilalı yüzeye tekrardan uygulayınız. Uygulamayı bitirmek ve parlalığ sağlamak için tekrardan Siyah Sprey Detailer ürününü uygulayın.  Bu set ürünü ile aracınız solmuş, donuk rengini 2-3 saatlik uygulama ile eski haline yakın bir şekilde düzeltebilirsiniz.

 

İpuçları: En iyi sonuç için makine ile uygulamayı tercih edebilirsiniz. 1500 rpm üstü bir makine ile daha iyi sonuçlar alınabilmektedir.

 

UYARILAR

Dondurucuda saklamayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerde muhafaza etmeyiniz.


BARKOD 0074660000038

KOLİ ADEDİ 4

T-3KT TURTLE WAX SİYAH ARAÇ BAKIM SETİ JET BLACK

Satış Noktaları
left Önce 
 
 
 
 
right Öncesi 
left Sonrası
right Önce