T-12KT TURTLE WAX LASTİK BAKIM KİTİ

Turtle Wax Jet Black Siyah Lastik Bakım Kiti


Simsiyah lastik görünümü için siyah akrilik kaplama teknolojisiyle mükemmel bir parlaklık sağlar.
Bir yıla kadar soluk görünümlü lastiklerinizi simsiyah görünüme kavuşturur.

 


ÜRÜN  BİLGİSİ 

Turtle Wax Lastik Parlatıcı Kiti Aşağıdaki Ürünleri İçerir

Lastik Temizleyici: Uygun parlaklık kaplaması ve bakımı için gerekli olan temizliği sağlar. En iyi sonucu alabilmek için lastik üzerinde biriken kirleri ve silikon artıklarını güçlü formülü ile temizler.

Lastik parlatıcı: Simsiyah lastik görünümü için siyah akrilik polimer kaplama teknolojisiyle uzun süren mükemmel parlaklığı sağlar. Oluşturduğu bariyer ile gelecekte oluşacak kirlerin daha kolay temizlenmesini sağlar.

Eldiven ve Uygulama Süngeri: Lastiklerinizin mükemmel görünmesi ve kondisyonu için her türlü yardımı sağlamaktadır. Uygulama süngeri ise bakım ve parlatma işlemini kusursuz bir şekilde yapmak için özel olarak geliştirilmiştir.

Lastiklerinizin simsiyah görünmesinden başka tatmin edici bir şey yoktur. 
Bu kusursuz ürün ve sunduğu teknoloji sizlere mükemmel parlaklığı ve güçlü lastik bakımını sağlar. 
Silikon bazlı temizleyici ve parlatıcı ürünlerden 5 kat daha fazla süren parlaklık ve bakımı sağlayarak dikkate değer bir biçimde lastiklerinizin görünümünü güçlendirir. 
Simsiyah lastik görünümü için siyah akrilik polimer kaplama teknolojisiyle solmuş lastiklerinizin en iyi görünümü elde etmesini sağlar. Ayrıca oluşturduğu koruyucu bariyer ile sonradan oluşacak kirlerin ve tortuların daha kolay temizlenmesini sağlar.

 

 

jet black lastik T-12KT-3


Kullanım: 

1. İlk olarak lastiklerinizi Turtle Wax Lastik Temizleyici ürünü ile temizleyiniz

2. Uygulama esnasında kit içerisindeki eldivenleri kullanınız. İyi çalkalayınız. Küçük bir miktarı uygulama süngerine dökerek lastik üzerine uygulayınız. Ürün akışkan olduğundan dolayı dikkatli kullanınız.

3. İlk uygulama için lastiğe devamlı hareketlerle baskı uygulayarak ince bir kaplama tercih ediniz. Ardından 10 dakika kurumasını bekleyiniz. Ardından ikinci kaplamayı yapınız.  Daha çok parlaklık için ekstra kaplamalar yapılabilir.


İpuçları: 
• Ürün uygulamadan sonra aylarca süren bir performans sağlar.
• Parlaklığı yenilemek için su ile yıkamanız yeterli olacaktır. Ekstra bakım ürünleri kullanmanıza gerek yoktur.
• Herhangi bir bez ile kurulamak kirlerin daha kolay yok olmasını sağlamaz. Yağmurlu havalarda uygulama yapmayınız.
• Uygulama süngeri kolay kurumaya sebep olabilir. Sonuçtan emin olmak için uygulama tekrarlanabilir.
 

Not: En iyi sonucu 12° ile 29° sıcaklıklar arasında verir. Jantlarda oluşan ürün izlerini silmek için mikrofiber bez kullanınız. Kullanımdan sonra ellerinizi bol su ve sabun ile yıkayınız.

 Uyarı: Göz ile teması halinde 15 dakika boyunca bol su ile yıkayınız. Dondurucuda saklamayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerde muhafaza etmeyiniz.Zarar verici maddeler içerebilir. Yanlış kullanımında lütfen ürünlerin üzerindeki etiketlere bakınız

 BARKOD 0074660100127KOLİ ADEDİ 6

TURTLE WAX JET BLACK TIRE COAT KIT

Satış Noktaları
left Önce 
 
 
 
 
right Öncesi 
left Sonrası
right Önce